Forum mieszkańców Zagórza

Forum mieszkańców Zagórza


#1 2009-03-13 14:24:59

Red@ktor

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-04
Posty: 9
Punktów :   
WWW

Nowe Forum Zagórze.Online

Dzisiaj postanowiłem zrezygnować z usług hostingu na którym zamieszczone było Forum Zagórze.Online. Forum od dwóch dni było niedostępne, a powodem było przenoszenie, jak zapewniał administrator na nowe lepsze serwery. Przenosiny niby się udały, ale nie wszystko wróciło do normy z przed przenosin i np. na Forum Zagórze.Online, brak było kilku skórek m.in skórki jaka została ustawiona, co z kolei uniemożliwia mi jako administratorowi zalogowanie się do Panelu administracyjnego. Dzisiaj udało się wejść do wspomnianego wcześniej Panelu administracyjnego przy pomocy administratora hostingu, lecz przy kolejnym logowaniu błąd się powtórzył. Jedynym rozsądnym wyjściem w tym przypadku było stworzenie nowego forum, oczywiście na innym hostingu.

Na nowym forum zasady pisania są podobne jak na starym, ale dla zarejestrowanych użytkowników jest więcej przywilejów m.in Własna galeria zdjęć.
Dużym mankamentem nowego forum jest natomiast duża ilość wyświetlanych reklam.
Z tym także można sobie poradzić używając Mozilli Firefox z zainstalowanym Adblockiem Plus.

Myślę, że podobne problemy z tym forum się nie powtórzą i będzie ono służyć użytkownikom przez wiele lat.
Przepraszam za niedogodności i pozdrawiam Red@ktor

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl